Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

A co Aeroklub Brno ???
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ludek-brno



Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 3:54 am    Předmět: A co Aeroklub Brno ??? Citovat

Jak to vypadá s dokončením budov AK Brno u LKTB ?? Ze svých pozemků v Černovicích se nechali vypráskat jak psi a s 25 milionovou náhradou za pozemky,které už se prostavěli(nebo částečně i prodrbali vinou neočekávaných investic a pronájmů) čekají zas na nějaký grošík od města.Ta tam je doba Brněnského Veletržního poháru s nočníma seskokama a Brněnských kufrů ?? Co bude dál je ve hvězdách !!
_________________
Když scanner,tak kvalitní a na všechny pásma.
viz na: ludek-brno.webnode.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 9:22 am    Předmět: AK Citovat

Nevím, možná se rouhám, ale si myslím, že AK jako zájmová organizace nemá na LKTB příliš šancí a ani tam nepatří. Zájmové organizace mají své místo a je ho tam dosti přece v Medlánkách...
Slávek
Návrat nahoru
ludek-brno



Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Question No,než zase začne někdo dávat jablka s hruškama dohromady,měl by si něco přečíst ............................??

http://www.akbrno.cz/
_________________
Když scanner,tak kvalitní a na všechny pásma.
viz na: ludek-brno.webnode.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 5:53 pm    Předmět: AK Citovat

Milý Luďku, ač je mi 68, jsem myslí mlád, ale také hodně pamatuji. Na Černovice jsem v mládí chodil jako svazarmovec do paravýcviku...
Nic ovšem neměním na svém názoru, že provoz tohoto druhu na letiště s mezinárodním statutem nepatří a pokud, tak možná jen z jižní strany od Tuřan. Nedovedu si totiž dost dobře představit, že dejme tomu v horizontu 10ti let, když budou vzlety a přistání pax a cargo flajtů co 15 minut, tak se do toho frmolu ještě budou motat parašutisti a budou argumentovat tím, že tam mají regulérní základnu. V Medlánkách je místa dost, krásná příroda vůkol a ta andula po trávě taky umí...
Howgh
Slávek
Návrat nahoru
ludek-brno



Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Podle mě není vhodné sloučení motorářů s plachtařema na LKCM,protože by si navzájem z důvodu hustého provozu na plochách i okruhu zavazeli.Jako starý mazák si určitě pamatuješ provoz na starým Černovickým letišti.Dva Zlíny s Kitfoxem na okruhu a L-60S před výsadkem.Oddíl Para by tam však byl ideální.
Mě spíše zajímá dokončení nových budov AK na jižní straně LKTB.V čem je problém,kromě peněz ??
Zkrátka,dva hangáry jim více jak rok stojí,ale mašiny v nich nejsou !!!
_________________
Když scanner,tak kvalitní a na všechny pásma.
viz na: ludek-brno.webnode.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 12:25 pm    Předmět: AK Citovat

Problém je vždy v penězích. Nejrůznějších OS je jako máku a většina z nich jen čeká s nataženou pazourou, odkud něco kápne... a ono většinou nekápne. Vzhledem k tomu že jsou to neziskovky a nesmí podnikat, tak to mají těžký. Pokud nevystačí s příspěvkem na provoz, měli by změnit status na s.r.o. a vydělávat nějakou vlastní činností.
S.
Návrat nahoru
ludek-brno



Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Moc by mě zajímalo,kolik aktivních i pasivních členů AK (pokud ještě nějací jsou) zaplatí na rok 2008 členský poplatky,když si ty mašiny nemůžou jít ani osahat !!! Já bych se na to vysral !
Starým RAFanům zbydou vzpomínky jak něco kdysi po brigádách a akcích Z budovali a mladí se jim dneska zato,jak to lehce prodrbali vysmějou !! Jsem rád,že jsem nikdy nebyl členem tohoto spolku,kde dnes dělá každý sám na svoje triko a společný zájem uniká !!! Laughing
_________________
Když scanner,tak kvalitní a na všechny pásma.
viz na: ludek-brno.webnode.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

No s nějakým "společným zájmem" bych to zas až tak nehrotil - lidi byli jsou a budou individualisté, a ve společnosti jako je ta česká vždy půjde primárně o vlastní triko Laughing Spíš mi jde o něco jiného; aeroklub Brno mohl už hezkou řádku let vydělávat poměrně slušné peníze; vlastnit prostory a budovy na mezinárodním letišti, to je sakra lukrativní potenciál. Vydělávat na hangárování letadel (a případně odbavení letů general aviation), zvlášť když na LKTB podobné zázemí chybí...nechápu, že to ještě nikoho nenapadlo... Nebo je problém v tom, že aeroklub nesmí provozovat podnikatelskou aktivitu? A co vyhlídkové lety, seskoky a pod.? Takže má vize: postavit na jižní straně LKTB centrum GA, podobné, jako je třeba v Ruzyni u terminálu Jih. O tom, že parašutisté holt do Tuřan jaksi nepatří snad nemusíme diskutovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ludek-brno



Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 7:54 pm    Předmět: zázemí Citovat

No,něco se začíná za těma hangárama rýsovat.Že by snad už to zázemí ???
_________________
Když scanner,tak kvalitní a na všechny pásma.
viz na: ludek-brno.webnode.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Dnes kolem páté hodiny odpolední se v areálu kolem nových hangárů Aeroklubu něco dělo, páč během chvilky, co jsem se u letiště objevil, projelo kolem mě cca 30 aut a všechno mířilo k nově postaveným hangárům. Dokonce se u mě i kdosi zastavil a ptal se mě, kde je Aeroklub a ukazoval mi pozvánku, ale v té rychlosti jsem nestihl nic přečíst. Asi to bude souviset s tím, jak na svých stránkách uvádějí, že v dubnu oslavili 85 let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Netušíte, kde teď létá Andula OK-GIC??? Slyšel jsem cosi o Jihlavě, ale nejsem si jistý...(?) díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Taky mám pocit, že jsem slyšel o Jihlavě. V každým případě je západně od Brna. Místo ní je v Brně teďkom Andula s maďarskou registarcí HA-YHG. Fotka: http://airspotter.eu/photos/2008/0107/ha-yhg.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Díky Wink tu maďarskou Andulu jsem viděl, ale zdá se mi, že je tam jen odstavená, takže GIC za sebe v Brně nemá náhradu - nebo se ještě v Medlánkách létá s L60???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Je tedy fakt, že zatím ta maďarská Andula stojí bez hnutí v rozptylu, ale tak snad se v brzké době objeví ve vzduchu. Jinak v Medlánkách opravdu létá s paragány L-60 Brigadýr, konkrétně registrace OK-LKF.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Nevíte prosím, zda je OK-GIC v pořádku? Dnes se údajně v Jihlavě vysekalo nějaké letadlo s parašutisty, tak snad to nebyla ona....(?) Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com