AirSpotter.eu Forum Index AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Cargo
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> LKTB/BRQ Spotting
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MarekV
Site Admin


Joined: 25 Mar 2007
Posts: 1589
Location: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PostPosted: Wed Dec 19, 2007 5:00 pm    Post subject: Reply with quote

kuba.biker: Díky za ten odkaz!
Když "tohoto" Ruslana v Pardubkách čekají 22. a u nás se objevil dnes, tak by se ta druhá návštěva mohla teoreticky uskutečnit 27.12. Smile.
Jinak to Eurocargoair mi taky přijde podezřelé, připadá mi to jako hodně zdařilý fake, něco jako Český sen, nějaká práce študáků Very Happy. A díky za aktivitu, těším se na postřehy z Bělohorské ulice...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slávek
Guest





PostPosted: Thu Dec 20, 2007 10:14 am    Post subject: Reply with quote

2kuba.biker: jen nechoď na Bělohorskou v Julcu, tam je určo nenajdeš Surprised)))
Slávek
Back to top
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Thu Dec 20, 2007 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Hodně nejísté to s EuroCargoAirem je, ale recese to asi není, zápis v obchodním rejstříku je jasný a u zainteresovaných osob bych určitě nečekal tento druh humoru. A také by to bylo překomplikované - nejdřív založit sdružení BCA, nechat připravit aspoň trochu použitelný projekt, několik let provozovat webovou stránku, pak se rafinovaně přejmenovat na ECA, založit akciovku, složit dva miliony atd. ...a vodili by za nos tak nanejvýš pár nadšenců tady na fóru.
Spíš si myslím, že si připravili ne úplně beznadějný projekt, zkusí využít svých informací, znalostí, styků a známostí, a pokud seženou peníze, od státu, od EU, od bank, tak to rozjedou, pokud ne, tak rozjedou třeba něco jiného někde jinde, na co peníze budou - prostě velký bussines.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
slávek
Guest





PostPosted: Thu Dec 20, 2007 3:49 pm    Post subject: ECA Reply with quote

A co se jich nějak zeptat přímo jak se to vyvíjí... mají mejlovou adresu.
Za optání nic... říkala vždycky moje babička Smile
Slávek
Back to top
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Thu Dec 20, 2007 7:45 pm    Post subject: Reply with quote

Také jsem o tom už přemýšlel, ale obávám se, že kvůli nějakému zvědavému Karlovi, nebo Slávkovi by se asi nenamáhali s hodnotnější odpovědí. Těžko bychom po nich mohli chtít, aby nás považovali za rovnocenné partnery. Uvažuji tak trochu o jedné možnosti, ale letos se k ní určitě ještě neodhodlám, možná se to nějak vyvine v novém roce. Uvidíme. Ale jestli to chcete zkusit někdo jiný, tak se určitě zlobit nebudu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
slávek
Guest





PostPosted: Fri Dec 21, 2007 11:11 am    Post subject: Reply with quote

Já bych se zeptal třeba na možnost zaměstnání.. takový šméčko. Z toho by se pak dalo usoudit v jaké fázi příprav jsou... jestli
S.
Back to top
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Fri Dec 21, 2007 11:26 am    Post subject: Reply with quote

Pravda je, že nic horšího, než neurčitá nebo žádná odpověď vám asi nehrozí Very Happy . Kdyby vám ovšem zaměstnání nabídli a požádali o životopis, bylo by to dost zajímavé. To však zatím ale opravdu asi nehrozí, i v případě, že vše by šlo jak na drátku, uvedení do provozu by myslím přicházelo v úvahu nejdříve v roce 2009.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
slávek
Guest





PostPosted: Fri Dec 21, 2007 11:31 am    Post subject: Reply with quote

kdyby nabídli tak budu dělat mrtvýho brouka... nic jednoduššího
S.
Back to top
kuba.biker



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 265
Location: OPO

PostPosted: Wed Feb 13, 2008 8:10 am    Post subject: Reply with quote

Tohle by mělo stát dnes na LKTB....

13.02.2008 Swiftair o/f TNT LGG/BRQ Boeing 737-300F 05:50 - 06:35


(planes.cz)

tak to někdo skočte vyfotit; poslední dobou se vám v Brně množí diverty a na stránkách kde nic tu nic...! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MarekV
Site Admin


Joined: 25 Mar 2007
Posts: 1589
Location: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PostPosted: Wed Feb 13, 2008 4:13 pm    Post subject: Reply with quote

kuba.biker: Moc díky za info! Smile Původně jsem nějak v plánu focení neměl, ale tohle mi to překopalo, takže ještě jednou díky, kousek to je opravdu pěkný... Fotka je zde: http://www.airspotter.eu/photos/2008/1302/ec-klrb.jpg, byť ne uplně super, jinak klasicky v Novinkách jsou i nějaké další fotky provozu... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Karel



Joined: 29 Mar 2007
Posts: 982
Location: Brno

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

Není to úplně nejčerstvější zpráva, ani jsem nevěděl, do kterého vlákna ji mám vlastně dát. A dokonce si ani nejsem stoprocentně jistý, jestli se v ní mluví o ABLP, nebo o něčem jiném. Posuďte sami:

http://www.ct24.cz/regionalni/2615-brnenske-letiste-chce-posilit-nakladni-doprava/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
slávek
Guest





PostPosted: Tue Feb 19, 2008 9:38 am    Post subject: ABLP Reply with quote

Co jiného než ABLP by to mohlo být? Jedině to se má začít v historicky krátké době stavět, když už je EIA a územní rozhodnutí a proběhlo i místní šetření k vydání stavebního povolení. Jen jestli jsou many many... hahaha
Slávek
Back to top
slávek
Guest





PostPosted: Wed Feb 20, 2008 7:53 pm    Post subject: CSA Reply with quote

Nevíte co se děje s ČSA? Nějak začínají vynechávat, hlavně ranní odlety. To se mi nelíbí
Back to top
kuba.biker



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 265
Location: OPO

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 3:55 pm    Post subject: Reply with quote

Na Brněnské letiště by měl dnes zavítat stroj společnosti Volga-Dněpr An 124 - Ruslan. Předpokládaný čas příletu (ETA) je v 16:00 ale může se měnit. Jedná se o vojenský charter. Aktuální fotografie přineseme později.
(zdroj: www.rwy24.net) Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kuba.biker



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 265
Location: OPO

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 7:13 pm    Post subject: Reply with quote

.....aha, koukám, že administrátor už má nafoceno Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> LKTB/BRQ Spotting All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Next
Page 2 of 23

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group