Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cargo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

kuba.biker: Díky za ten odkaz!
Když "tohoto" Ruslana v Pardubkách čekají 22. a u nás se objevil dnes, tak by se ta druhá návštěva mohla teoreticky uskutečnit 27.12. Smile.
Jinak to Eurocargoair mi taky přijde podezřelé, připadá mi to jako hodně zdařilý fake, něco jako Český sen, nějaká práce študáků Very Happy. A díky za aktivitu, těším se na postřehy z Bělohorské ulice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

2kuba.biker: jen nechoď na Bělohorskou v Julcu, tam je určo nenajdeš Surprised)))
Slávek
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Hodně nejísté to s EuroCargoAirem je, ale recese to asi není, zápis v obchodním rejstříku je jasný a u zainteresovaných osob bych určitě nečekal tento druh humoru. A také by to bylo překomplikované - nejdřív založit sdružení BCA, nechat připravit aspoň trochu použitelný projekt, několik let provozovat webovou stránku, pak se rafinovaně přejmenovat na ECA, založit akciovku, složit dva miliony atd. ...a vodili by za nos tak nanejvýš pár nadšenců tady na fóru.
Spíš si myslím, že si připravili ne úplně beznadějný projekt, zkusí využít svých informací, znalostí, styků a známostí, a pokud seženou peníze, od státu, od EU, od bank, tak to rozjedou, pokud ne, tak rozjedou třeba něco jiného někde jinde, na co peníze budou - prostě velký bussines.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 3:49 pm    Předmět: ECA Citovat

A co se jich nějak zeptat přímo jak se to vyvíjí... mají mejlovou adresu.
Za optání nic... říkala vždycky moje babička Smile
Slávek
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

Také jsem o tom už přemýšlel, ale obávám se, že kvůli nějakému zvědavému Karlovi, nebo Slávkovi by se asi nenamáhali s hodnotnější odpovědí. Těžko bychom po nich mohli chtít, aby nás považovali za rovnocenné partnery. Uvažuji tak trochu o jedné možnosti, ale letos se k ní určitě ještě neodhodlám, možná se to nějak vyvine v novém roce. Uvidíme. Ale jestli to chcete zkusit někdo jiný, tak se určitě zlobit nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Já bych se zeptal třeba na možnost zaměstnání.. takový šméčko. Z toho by se pak dalo usoudit v jaké fázi příprav jsou... jestli
S.
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Pravda je, že nic horšího, než neurčitá nebo žádná odpověď vám asi nehrozí Very Happy . Kdyby vám ovšem zaměstnání nabídli a požádali o životopis, bylo by to dost zajímavé. To však zatím ale opravdu asi nehrozí, i v případě, že vše by šlo jak na drátku, uvedení do provozu by myslím přicházelo v úvahu nejdříve v roce 2009.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

kdyby nabídli tak budu dělat mrtvýho brouka... nic jednoduššího
S.
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

Tohle by mělo stát dnes na LKTB....

13.02.2008 Swiftair o/f TNT LGG/BRQ Boeing 737-300F 05:50 - 06:35


(planes.cz)

tak to někdo skočte vyfotit; poslední dobou se vám v Brně množí diverty a na stránkách kde nic tu nic...! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

kuba.biker: Moc díky za info! Smile Původně jsem nějak v plánu focení neměl, ale tohle mi to překopalo, takže ještě jednou díky, kousek to je opravdu pěkný... Fotka je zde: http://www.airspotter.eu/photos/2008/1302/ec-klrb.jpg, byť ne uplně super, jinak klasicky v Novinkách jsou i nějaké další fotky provozu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

Není to úplně nejčerstvější zpráva, ani jsem nevěděl, do kterého vlákna ji mám vlastně dát. A dokonce si ani nejsem stoprocentně jistý, jestli se v ní mluví o ABLP, nebo o něčem jiném. Posuďte sami:

http://www.ct24.cz/regionalni/2615-brnenske-letiste-chce-posilit-nakladni-doprava/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 9:38 am    Předmět: ABLP Citovat

Co jiného než ABLP by to mohlo být? Jedině to se má začít v historicky krátké době stavět, když už je EIA a územní rozhodnutí a proběhlo i místní šetření k vydání stavebního povolení. Jen jestli jsou many many... hahaha
Slávek
Návrat nahoru
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 7:53 pm    Předmět: CSA Citovat

Nevíte co se děje s ČSA? Nějak začínají vynechávat, hlavně ranní odlety. To se mi nelíbí
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Na Brněnské letiště by měl dnes zavítat stroj společnosti Volga-Dněpr An 124 - Ruslan. Předpokládaný čas příletu (ETA) je v 16:00 ale může se měnit. Jedná se o vojenský charter. Aktuální fotografie přineseme později.
(zdroj: www.rwy24.net) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

.....aha, koukám, že administrátor už má nafoceno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
Strana 2 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com