Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spotterska 24
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Jo, to bude asi tim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Hovňousek napsal:
Tak jak jste spokojeni se čtyřiadvacítkou? Pisněte sem svý názory, když tak, jestli můžu poprosit, přidejte i odkazy na svý stránky s fotkami, příp. s videem...

Díkes a jsem s pozdravem


Sám jsem na čtyřiadvacítce strávil jen několik hodin, ale určitě jsem nelitoval. Na terase Herbstu čas příjemně ubíhal, při vzletech a přistáních letadel přerušován hromadným harašením závěrek fotoaparátů, stíny se zvolna prodlužovaly, až se postupně okolní krajina ponořila do tmy, ze které zářila světla letištní plochy. Kolem přátelská, pohodová nálada, letecké i neletecké povídání, příjemní lidé, známí i neznámí, mladší i starší, z Brna i různých koutů republiky. Lze si jen přát, aby se 24h 2009 vydařila stejně dobře a aby provoz na letišti byl příští rok bohatší.
Veké díky adresuji zvláště všem těm, kdo se podíleli na organizaci, také Bugrovi s jeho půvabnou společnicí za starost o naše mlsné žaludky a samozřejmě všem účastníkům, že dokázali přispět k tak milé atmosféře.
Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Vyřizuji od pana Jukla, že se omlouvá, že nemohl dorazit na Spotterskou 24 hodinovku, ale již od 4. července byl v Hradci Králové na European Aerobatic Cup. Každopádně slibuje, že příští rok se určitě staví Smile. Jinak měl jednu připomínku, že je škoda, že se upoutávka na planes.cz objevila jen v sekci Novinky z Brna a nikoli i na úvodní stránce jako tomu bylo loni...

Jinak i já se musím přidat ke chvále a také hodnotím letošní ročník jako více než zdařilý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

už jsem to konečně spáchal

http://www.planesvideo.cz/?p=66

jestli máte někdo někde galerie ze spotterské hoďte mi odkazy ať to můžu dát k sobě, je tam jen foxx a j.koutný zatím. U marka jsem koukal, že fotí a nepublikuje Wink
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

JirKa napsal:
Hansb napsal:
Jirka: Víš, že si na fotce na svym webu nejsi moc podobnej? Asi po dvou dnech sem se dozvěděl, že ten maník, co tam s nama byl si ty Laughing Laughing


Fakt? Tak to ses prvni kdo mi to rika. Smile Pritom ta fotka neni tak stara... Smile Asi ty vlasy... Smile


jsme se s táňou shodli, že si nějak vyrost a loni a loni si vypadal mnohem mladší Very Happy
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

bugr napsal:
JirKa napsal:
Hansb napsal:
Jirka: Víš, že si na fotce na svym webu nejsi moc podobnej? Asi po dvou dnech sem se dozvěděl, že ten maník, co tam s nama byl si ty Laughing Laughing


Fakt? Tak to ses prvni kdo mi to rika. Smile Pritom ta fotka neni tak stara... Smile Asi ty vlasy... Smile


jsme se s táňou shodli, že si nějak vyrost a loni a loni si vypadal mnohem mladší Very Happy


Vyrost? No do vysky asi ne, ale jinak mozna jo...to jsou ty hormony. Very Happy
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bugr



Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

joj, přesně Laughing
_________________
http://www.planesvideo.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 4:08 pm    Předmět: Citovat

Dámy a pánové.... nechci v tom dělat zmatek, bude to znít kacířsky, ale po odpoledni stráveném na LKCM jsem pojal představu, že bychom měli udělat další 24hodinovku a navrhuji, že by se měla odehrát na Medlánkách. Důvody: prakticky nepřetržitý provoz. Restaurace v místě s výhledem na plochu. Nestavím to proti klasické 24h, ale dávám na rozmyšelnou, zda by po rozhodnutí o termínu a absolvování "klasiky" nebylo od věci vymyslet nějaký srpnový teplý víkend...?
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 5:18 pm    Předmět: Citovat

Richard napsal:
Dámy a pánové.... nechci v tom dělat zmatek, bude to znít kacířsky, ale po odpoledni stráveném na LKCM jsem pojal představu, že bychom měli udělat další 24hodinovku a navrhuji, že by se měla odehrát na Medlánkách. Důvody: prakticky nepřetržitý provoz. Restaurace v místě s výhledem na plochu. Nestavím to proti klasické 24h, ale dávám na rozmyšelnou, zda by po rozhodnutí o termínu a absolvování "klasiky" nebylo od věci vymyslet nějaký srpnový teplý víkend...?


hmhm, mám dvě námitky Smile jednak bych to udělal třeba už teď na jaře.. a co takle jenom LKCM12 ? přece jen je to menší letiště a zabere to míň času Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

No ja tu na foru krome Marka nikoho neznam, ale divim se, ze tohle nenapadlo nekoho uz davno Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

bumper napsal:
No ja tu na foru krome Marka nikoho neznam, ale divim se, ze tohle nenapadlo nekoho uz davno Wink


no to je jednoduchý Smile do Medlánek nelítaj žádný linky, žádný cargo, není tam pořádná věž a tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Já nejsem rozhodně proti, je ovšem otázka, jak na tu akci dokážeme nalákat i spottery z jiných letišť. Přece jenom na Spotterské 24 to je o tom, že se tam schází víc známých, nejenom z BRQ a de o to, jakej by i oni k tomuto měli postoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

No ja jsem to asi trosku spatne pochopil, ja to myslel, jako odpoledni posezeni na terase u piva + prilezitostne foceni provozu medlaneckeho poteru, tedy vetrone, ull, atd. Stanovat tam 24 hodin a cekat na nejakou jednu linku co prileti, to jiste ne Smile na to je vhodnejsi LKTB. Ja jen jakozto " mistni " co je na LKCM skoro porad muzu potvrdit, ze na pratelske setkani je to tu jak delane, hospudka, posezeni u piva a provoz primo pred ocima, letos jsem treba celou imatrikulaci nafotil z jednoho fleku rovnou od piva Smile Na vetsi akci je ale treba hospodu predem domluvit, bezne je v sezone otevreno od 11:00 - 18:00 ( pokud je dostatek lidi, tak i dyl ) mimo sezonu jen do 16:00. Domluvit se da predem i grilovani atd. ale je to udajne dost drahe, ale to uz necham na vas.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

Nezbývá mi než souhlasit. Hospůdka je skutečně perfektní, výhled prakticky na celé letiště nemá chybu. Bytí zde po celých 24 hodin asi spíš ne, ale jak píše bumper, o víkendu v hlavní letové době by určitě stálo za to. Jsem každopádně pro, větroně i ull jsou velmi milé oživení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

Hansb napsal:
Já nejsem rozhodně proti, je ovšem otázka, jak na tu akci dokážeme nalákat i spottery z jiných letišť. Přece jenom na Spotterské 24 to je o tom, že se tam schází víc známých, nejenom z BRQ a de o to, jakej by i oni k tomuto měli postoj.


šak na co kohosi jinýho? jestli to chcem my, tak to uděláme my, a hotovka Smile šak my máme taky sami problém se sejít mimo LKTB24, tak proč ne zrovna na LKCM.. Smile

btw. jede tam MHD aspoň někam blízko? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com