Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léto 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká bude letošní letní sezóna na LKTB???
Stejná jako v předchozích letech
50%
 50%  [ 4 ]
Mnohem pestřejší než v minulosti
25%
 25%  [ 2 ]
Rozvoj charterových linek už dosáhl maximálního vrcholu a teď již spíše stagnuje
25%
 25%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli jste i všimli, že v neděli 1.6.2008, 7:10 - 8:10, bychom tu měli mít B752 AirFinland z Helsink do Osla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

a 29.5. Transavia B738 OSL/AMS. Wink Ví někdo koho přiveze???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

Že by nějaká "sondáž" ? Joj, a to by bylo něco něco... Zrovna to OSL bych moc potřeboval.
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

To jsou mi panečku zajímavé trasy! Helsinky-Brno-Oslo a Oslo-Brno-Amsterdam, vskutku podivné Smile. Jsem zvědavý, jaký se vyklube důvod jejich návštěvy. Zvláště ta 757 bude perfektní, jestli se nepletu, tak již mají nějakou owingletovanou... Snad jedině škoda, že Transavia bude opět potmě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Také by mě zajímalo, kdo sem z toho Norska přiletí. Pokud to někdo zjistíte, nenechejte si to pro sebe Smile .
Zkoušel jsem se podívat na stránce Smartwings na ceny letních řeckých letů. Jejich rezervační systém mi ale už několik dnů nechce chodit, avšak na skyscanneru mají ceny zpátečních letů na HER i ZTH 7616,-Kč. Není to sice nic extra, ale už je to aspoň v relaci... Oba lety jsou v 10-11 denních intervalech, zahájení už teď, koncem května a létají podle nich až do začátku října (HER 28/5...11/10, ZTH 30/5...3/10). Mimochodem PMI už na podobnou cenu kleslo také.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

No teď mi napadá, že Norové tady v CTParku stavějí nějakou obrovskou pobočku nějakého papírenského podniku. Tak jestli to není ten první postavený objekt u letiště (před křížkem vlevo) To už vypadá velmi dokončeně...
Slávek
Návrat nahoru
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Hmm...po dlouhé době opět charter Sky Europe; čas průletu ovšem nic moc Confused
03.06.2008 23:30 NE8170 SkyEurope Airlines Praha Boeing B737-700
04.06.2008 00:10 NE8170 SkyEurope Airlines Kos Boeing B737-700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Také by mě zajímalo, kdo sem z toho Norska přiletí. Pokud to někdo zjistíte, nenechejte si to pro sebe Smile .
Zkoušel jsem se podívat na stránce Smartwings na ceny letních řeckých letů. Jejich rezervační systém mi ale už několik dnů nechce chodit, avšak na skyscanneru mají ceny zpátečních letů na HER i ZTH 7616,-Kč. Není to sice nic extra, ale už je to aspoň v relaci... Oba lety jsou v 10-11 denních intervalech, zahájení už teď, koncem května a létají podle nich až do začátku října (HER 28/5...11/10, ZTH 30/5...3/10). Mimochodem PMI už na podobnou cenu kleslo také.


Údajně nějaká švédská firma zaplatila zaměstnancům výlet na Moravu Smile Přiletěli Transavií (170 dost opilých lidí), ta po vyložení odlétala prázdná. A naopak přiletěla prázdná 757 a odvážela je zpět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Jen na jeden den? Věru diuný výlet... hahaha. Nicméně, když jsem byl v 1980 v Leningradu, taky tam přijeli na jednu noc do hotelu Fini, ale jak Ti se zlinýrovali vodkou, to jsem ještě nikdy ani potom už neviděl. Z5 letěli tím Finairem nebo čím?
Slávek
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
Jen na jeden den? Věru diuný výlet... hahaha. Nicméně, když jsem byl v 1980 v Leningradu, taky tam přijeli na jednu noc do hotelu Fini, ale jak Ti se zlinýrovali vodkou, to jsem ještě nikdy ani potom už neviděl. Z5 letěli tím Finairem nebo čím?
Slávek


Jestli dobř počítám, tak to byly 3 dny Smile Přiletěli ve čtvrtek večer a odlétali v neděli ráno tou 757
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Od jednoho fanouška skupiny Linkin Park se ke mně doneslo, že prý by měli do Brna dorazit letadlem. Předcházející koncert mají mít ve švýcarském Interlakenu a do Brna by se měli dostat už 16.června, tj. den před koncertem. Vyčetl to kdesi na fanouškovských stránkách... Jsem zvědavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hansb



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 212
Bydliště: BRQ/LKTB

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Tak Linkini už sou tady. Dorazili Embraerem 135 City Airline. Kdo si ho chce prohlédnout, stojí na východní stojánce. Podle dostupných informací by se tu měl zdržet do 18.6., ale za nic neručim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

kuba.biker napsal:
V leťáku se objevila Air Bulgaria s BAe146-300; je to ale jen pár letů a po Hemus Airu zatím ani vidu, ani slechu... Confused


Co je mi známo, tak Hemus koupil jakousi leteckou společnost a přejmenoval se na Bulgaria Air. Konkrétnější informace si už bohužel nevybavuju Rolling Eyes Nicméně, stále létaj s BAe 146-300. U nás, na LKMT, jsem zatim viděl pouze jedno letadlo, a to s registračkou LZ-HBE. Heh, lítá s ním jeden fajný holohlavý pilot, který na pilota vůbec nevypadá...Shocked Spíš než na pilota vypadá na nějakýho skejťáka Laughing podle jeho "uniformy" - mikina s kapucí, volné sk8ácké džíny a sk8ácké boty s volnými tkaničkami (že by nová piloťácká uniforma??) . A to ho typuju na věk 25-40 let...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Před asi pěti minutami tady sedl Jak 42 společnosti Lukoil Air. V poslední době provoz začíná být čím dál tím víc zajímavější Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo co to znamená, že je dnes v leťáku na webu letiště u některých příletů TVS uveden typ MD-83? Shocked Nějaká chybička se vloudila nebo nějaký pronájem na posílení? Nemám službu, tak nemůžu mrknout, co ve skutečnosti letí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com