Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spotterské stránky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letecké weby, knihy, filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 12:41 am    Předmět: Spotterské stránky Citovat

Zdar lidi, když jsem zakládal tohle téma, říkal jsem si, že mi na foru airspotter.eu něco chybí a hned mi to docvaklo. Chyběly mi tady odkazy na vaše spotterský stránky, event. na spotterský stránky spotterů z jiných letišť, který se jinak velmi těžko shánějí pro případnou reklamu na spotterských stránkách ostatních. Proto chci vyzvat ty, kdo mají vlastní spotterský weby nebo mají svoje tipy na dobré spottweby, ať se ozvou a připojí sem svoje i cizí odkazy...
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 12:43 am    Předmět: Citovat

Zdar lidi, rád bych tu uvedl, že od 1. 1. 2008 budou zprovozněny nové spotterské stránky www.lkmtspotter.estranky.cz o Letišti Leoše Janáčka Ostrava, které jsou převedeny ze stávajícího webu www.lkmt.websnadno.cz
Najdete na nich všechno možný od novinek přes články v médiích až po odkazy v textové části a ve fotočásti od běžného provozu přes význámné letecké návštěvy až po technické nákresy letadel. Některé funkce ještě nejsou v provozu, ale během krátké doby budou zprovozněny...
S pozdravem webmaster

Moje tipy na spotterský stránky jsou tu:
http://www.lkmtspotter.estranky.cz/clanky/odkazy
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Založil jsem blog, kde budu zveřejňovat hlavně fotografie z Brna, ale i z jiných letišť a také budu psát o virtuálním létání na síti IVAO.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

Koukam, dalsi co prisel na to, ze v Brne je take jine letiste, nez jen LKTB Smile Pekny to mas.
http://sharpwings.blogspot.com/2010/08/jeden-vsedni-den-v-medlankach.html
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2014 12:09 am    Předmět: Citovat

Tady ten chlapík má hodně luxusní fotky, doporučuji prohlédnout všechny alba, fakt pěkný. Má tam i fotky z letošního ročníku dnů NATO.
http://jnfoto.smugmug.com/RIAT-2014/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2014 1:35 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že ty "pseudo HDR" fotky se celkem rozmáhají. Každopádně záběry jsou to mnohdy vážně famózní. Díky za odkaz!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2018 10:14 am    Předmět: Spotterský web ostravského letiště Citovat

Zdarec vespolek Smile

Vzhledem k tomu, že na sousedním webu lkmt.cz se nic nedělo a ty stránky de facto vzaly za své, jsem se na počátku letošního roku rozhodl, aby spotterská grupa v Ostravě nezanikla a pustil se do zásadní rekonstrukce svého webu.

Zároveň jsem dal dohromady tým asi 20 lidí, složený z původních i nových spotterů, který se podílí jak na spottingu, tak i na chodu našich webových stránek.

Výsledkem se staly staronové stránky www.lkmtspotter.eu, která má v současnosti i svou novou anglickou verzi www.lkmtspotter.eu/en/. A uživatelé Facebooku nás mohou sledovat také na FB stránce "LKMT Spotters - Fanpage"

Na našich webovkách ještě chybí pár informací, nicméně ty nejdůležitější informace jsou již v provozu, takže nepřijdete o žádnou zajímavost...

S pozdravem
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2018 2:23 pm    Předmět: Re: Spotterský web ostravského letiště Citovat

Hovňousek napsal:
Výsledkem se staly staronové stránky www.lkmtspotter.eu ...

Dobrý web, už jsem si myslel, podle totálního mrtva na ostravském fóru, že spotteři v Ostravě vymřeli.
Pokud si uděláš reklamní ikonku 81x31 tak ji moc rád přidám do odkazů ke mě na web.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2018 7:22 pm    Předmět: Citovat

Pěkné stránky, Radime. Už jsem na ně před časem koukal a zaujaly mě. A díky za link na můj web, tuhle sekci s odkazy na české spottery máte pěkně zmáknutou, je to sympatický rozcestník.

Akorát se musím zeptat, co si mám představit pod na titulní staně uvedeným výrazem "neoficiální spotterské stránky"? Tak nějak tuším, že tím chcete říct, že nejste oficiální web ostravského letiště, ale v podobě, jak to máte formulované, to zní divně. Jako kdyby to nebyl ani web ostravských spotterů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2018 10:54 pm    Předmět: Citovat

No ty "oficiální" stránky spotterů mají být asi tyhle, na kterých už pár let nic není.

http://www.lkmt.cz/

Myslím, že v počátcích to někteří brali, že jim tady kolega se svým paralelním webem leze do zelí. Od té doby je tam ale mrtvo a nikdo se o ten web nestará.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2018 7:13 am    Předmět: Citovat

Jo takhle, teď už to dává smysl. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hovňousek



Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Petřvald (u LKMT), Au in der Hallertau (Bavorsko, Německo)

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2018 2:09 pm    Předmět: Citovat

bumper napsal:
No ty "oficiální" stránky spotterů mají být asi tyhle, na kterých už pár let nic není.

http://www.lkmt.cz/

Myslím, že v počátcích to někteří brali, že jim tady kolega se svým paralelním webem leze do zelí. Od té doby je tam ale mrtvo a nikdo se o ten web nestará.


Právě...

Když kdysi LKMT.CZ jelo, tak jsem ten svůj web považoval za spíš druhořadou věc.
Nicméně teď, když je tam už několik let mrtvo a de facto se tam skoro nic neděje, protože se všichni kamsi rozutekli, tak jsem převzal štafetu...

Tak snad se mi to snad povedlo... Cool

PS: Do budoucna chystám i další věci v souvislosti s našimi webovkami Idea

Co se změn týče, tak ty se na našich stránkách dějí pořád (např. retuš oslovení, odkazy atd.)
_________________
__________________________________________
Radim Tyleček, LKMT/EDDM Spotter
www.lkmtspotter.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 168
Bydliště: Brno - LKCM

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2020 12:31 pm    Předmět: Citovat

Na svém novém webu bumper.cz věnovanému hlavně focení jsem si založil také sekci "blog". A jelikož fotím z větší části především letadla, tak tam občas napíšu nějaké to povídání i o focení letadel, především na akcích na letišti Medlánky. Nejsou to žádné odborné články, ale spíše jen takové povídání a doplnění k fotkám, které na letišti už několik let fotím. Třeba to bude někoho zajímat Smile

https://bumper.cz/Blog.html#uvodnik


_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Letecké weby, knihy, filmy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com