Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blizici se akce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Fotografování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bumper

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 10:19 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že co se týče nějakého leteckého zážitku jsi o nic nepřišel. Bylo to přesně jak jsem předpokládal hlavně o surfech a paraglidech. Aspoň dle fotek to tak vypadá. Ten průlet Delfína ještě s jedním letadlem ve výšce je spíše k pousmání Smile Fotoreport z akce je tady na webu: http://www.ignisbrunensis.cz/voda-vzduch--1923.html Tyhle fotky bych s malým RX100 Soňákem asi nepřekonal Laughing
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 6:11 pm    Předmět: Citovat

Díky za odkaz, fotka Delfína s Z-526 je skutečně legrační, podobně jsou vidět z přehrady větroně nad Medlánkama. Smile Ale přesto oceňuji snahu, že letos něco takového vůbec uspořádali. I ty paraglidy jsou fajn, to nakonec nemuselo být ani teď špatné, když dělali společnou exhibici s těmi motosurfy. Tak doufejme, že se příští rok dočkáme něčeho podobného. Nejbližší víkend by měla být ještě výstavka pár letadel v centru města.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 12:30 am    Předmět: Citovat

Do města se chystám podívat asi v pátek, doufám, že už tam ty letadla budou. Lákala mě sice sobotní autogramiáda kosmonauta Remka, ale v programu je uvedeno, že to bude probíhat někdy v sobotu "odpoledne", což je pro mě dost široký pojem. Pochybuji, že tam bude někde rozdávat podpisy celé dlouhé odpoledne. Vůbec se mi ta informovanost o těch akcích zdá hodně strohá a člověk neví co a kdy přesně vlastně kde bude.

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 9:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes byl v centru Brna podívat a musím říct, že na náměstí Svobody je to moc pěkné, ale Moravské náměstí je dost trapas, tam jsem čekal trošku něco lepšího. Fotky a nějaké krátké povídání najdeš u mě na profilu na Google+. Měl jsem velkou radost, že jsem se na Svoboďáku setkal s celou plachtařskou rodinou Zejdovic. Osobně jsem znal jen Hanu Zejdovou s kterou jsem se několikrát potkal na letišti v Medlánkách, ale teď jsem měl možnost popovídat si i s jejím otcem a vidět i její mámu. Moc milé setkání.
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2018 10:27 am    Předmět: Citovat

Nádherný fotky. Do včerejšího večera jsem nebyl v Brně, takže po příjezdu vlakem jsem hned pelášil na náměstí, abych si to tam taky vyfotil. Skutečně to bylo moc pěkně udělané, překvapilo mě, kolik věcí bylo vystavených ve vitrínách uvnitř těch stanů. Akorát jsem to tedy bral trochu v poklusu, takže Svoboďák i Moravák jsem prošel dohromady asi za půl hodiny. Až se k tomu dostanu, taky vyvěsím fotky. I když to bude docela zbytečné, máš je výrazně lepší. To setkání se Zejdovými tiše závidím, před několika lety jsem si povídal s panem otcem v Kotvrdovicích, ale legendární Hanu jsem ještě neměl možnost potkat.

Nicméně i přes zrychlenou prohlídku jsem nepřehlédl plakát, který lákal na tradiční kunovickou akci Odlétáme na prázdniny, jež nově nese přízvisko Military den. Proběhne v sobotu 30. června od 10 do 17 hodin na letišti v Kunovicích a hlavním tahákem bude druhoválečný letoun Supermarine Spitfire. Letadel by ale mělo být k vidění více, proslýchá se i o účasti armády s vrtulníky.

Více info zde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bumper

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2018 5:13 pm    Předmět: Citovat

Tak to je fajn, že jsi výstavu ještě stihl, byť jen v poklusu. Já dal ještě fotky i ke mě na web, tam jsou v nepatrně lepší kvalitě, protože Google tomu dává docela brutální kompresi.

http://medlanky.bumper.cz/fotogalerie/album_brno_100_let_15_6_2018/index.html

Na tvé fotky se těším a i na případné fotky z Kunovic, pokud tam pojedeš.
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Fotografování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strana 18 z 18

Přejdi na: