Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Wizzair

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 11:36 am    Předmět: Wizzair Citovat

Přidávám tuhle niť, protože si myslím, že by vbrzku mohla být hodně používána.
Na začátek citace hejtmana Haška v Listech jižní Moravy...:
"...bez rozšiřování leteckého spojení ( Brna) bychom jen těžko hledali špičkové vědce. Já osobně i vedení JM kraje podporujeme další spolupráci Letiště Brno se společností Wizzair. To nekončí oznámením nové linky do Eindhovenu, ale diskutujeme i o hlubší spolupráci..."
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že ve fázi jednání je eventuální WZZ báze na BRQ, jak už se zde dříve psalo. Bude to ale pochopitelně ještě záviset na dalších věcech a také na úspěchu současných spojů. Může s tím i souviset nová administračka, kde by si WZZ (ale i třeba CCG) mohli pronajmout nějaké prostory.

Zatím mi připadá WZZ strategie velmi rozumná, skoro se mi chce říci, že jestli opravdu letos skončí BGY, bude to tak trochu i zásluhou WZZ. Dříve ovšem nebývalo u RYR obvyklé, aby konkurenci nechal vítězit Wink .

V jednom rozhovoru Zajakin z CCG uvedl, že požádali o práva na Brno-Kyjev (snad myslel žádost na Ukrajině, ne na MDČR). To by třeba mohl být ideální spoj právě pro WZZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com