Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Image LKTB
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
qantas



Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

slávek napsal:
Nic se zatím neví, informace ještě nejsou...


ze by třeba toto : BRQ-EIN

http://wizzair.com/flights/Brno/Eindhoven/?language=CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Hmmm... pokud jen todle, tak to jsem čekal víc. Eindhoven znám, dokonce jsem nad ním i plachtil. Je to regionální letiště asi jako LKTB. V samotném Eidhovenu kromě muzea firmy Philips která tam má sídlo už nic moc ke koukání není. Do AMS je to asi 100km.
Návrat nahoru
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Karel napsal:
Já zase, když jsem sloužil na vojně, jsem občas jezdíval do Ostravy k naší mošnovské nadřízené jednotce. Spávali jsme v kasárnách v Bělském lese a přes den se pak školili v prostorech jednotky protivzdušné obrany u Staré Bělé Smile

Ve Stare bele pracovala moje mamka 23 let Smile
Gratuluji k EIN - dobre se tam kali
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 12:54 pm    Předmět: Citovat

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-letiste-otevre-linku-do-eindhovenu20110609.html
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Wizzair konečně otevře linku, po které všichni dlouho a intenzivně volali. Twisted Evil Rozhodně je dobře, že Wizzair Brnu začíná věřit a otevírá další linky, ale bojím se, že zrovna tohle není linka, po které by cestující bažili. Ale možná se pletu, protože nejsem obeznámen s poměry v Nizozemí, a tak mi může unikat, že všichni Eindhoveňané touží létat do Brna. V každém případě díky za každou novou linku a nezbývá než ji přát, aby se uchytila a naplnila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:01 pm    Předmět: Citovat

No vzhledem k tomu, že Brno má už dlouholeté partnerství s Utrechtem ( minulý týden tady jejich municipalita byla při křtu nové lodi jménem Utrecht) a Utrecht je od Hovenu asi 70km, tak to aspoň využijí radní obou měst při vzájemných návštěvách Very Happy
Jinak je Nizozemí země zvláštní, protestantská. Mají tam velice pořádek a dobře se tam chlastá, jak už zmínil j.ree. Byl jsem tam na stáži 3 měsíce a už bych tam nejel.
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

citace:
Já osobně i vedení Jihomoravského kraje podporujeme spolupráci společnosti Letiště Brno se společností WIZZAIR. Ta nekončí dnešním oznámením nové linky, ale diskutujeme i o hlubší spolupráci, o tom, co by mohla do budoucna zahrnovat. Jsem spokojen s tím, že brněnské letiště se stává jedničkou mezi regionálními letišti u nás, že zde vzrůstá počet přímých leteckých spojení a garantuji jako hejtman, že tento trend bude vedení kraje podporovat i do budoucna,“ uvedl hejtman Hašek.

„S vytížením linek z Brna do Londýna a Říma jsme spokojeni, jde přibližně o 85 procent, letadla naplníme bez problémů,“ dodal předseda představenstva společnosti WIZZAIR József Váradi

Eindhoven jsme vybrali proto, že toto letiště může sloužit jako sekundární letiště pro Amstredam a další místa v Beneluxu," vysvětlil rozhodnutí společnosti viceprezident Wizzairu John Stephenson.

Letiště přitom podle předsedy jeho představenstva Jiřího Filipa usiluje ještě o další linky: " Máme zájem především o Brusel, Paříž, Barcelonu a Madrid.


Podle obsazení ze strany WZZ bych neřekl, že šlo primárně o dvě frekvence týdně do Nizozemí. Díky za ně, ale to by nemuseli ohlašovat takoví pohlaváři. Řekl bych, že tématem dne byla jednání na téma možných slev z letištních poplatků atd. V PRG jim pomalu končí pobídkové slevy a jen těžko spoléhat, že by dojednali to, co se RYR nepodařilo.

Já považuji EIN za dost odvážný krok, neboť v případě, pokud by RYR začal létat CRL, měli by asi trochu problémy. V holanských novinách sice o lince hojně referují, ale kolik Holanďanů se na to chytne, to se teprve uvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:36 pm    Předmět: Citovat

Zase stojí za uváženou že holanďaní ČR dost milujou a zejména JM. Jsou totiž enormní škudlilové a je tady pro ně ještě stále velice levno. Jejich mentalitu trochu znám a vím, že vysoké hory nemilujou, vodu mají doma všude kam se podívají, ale nemají krajinu zvlněnou tak akorát jako ji najdou tady a navíc lesy hluboké, to jim doma zcela chybí. Věřím, že příští rok budou lítat hodně.
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
... nemají krajinu zvlněnou tak akorát jako ji najdou tady a navíc lesy hluboké....

To mi připomíná autobus s Holanďany, který zastavil kdesi u prvního lesa cestou na Macochu a ti nadšeně vyběhli a začali si s úžasem fotit okolní kopce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MrPexesso



Založen: 21.4.2008
Příspěvky: 16
Bydliště: BRQ

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
To mi připomíná autobus s Holanďany, který zastavil kdesi u prvního lesa cestou na Macochu a ti nadšeně vyběhli a začali si s úžasem fotit okolní kopce Smile


Sestřenka bydlí v Holandsku a když tady byla s přítelem (NL) na dovolené, tak byl hodně překvapenej, kolik bylo na parkovišti u Macochy aut s holandskou značkou. Nechci přeceňovat potenciál linky do EIN, ale rozhodně bych ho nepodceňoval Wink Podle mě dobrá volba - normálně bych asi raději letěl do AMS, ale vzhledem k tomu, že se můžu dostat do Holandska pohodlně z Brna, nemám problém ani s EIN.
Jak už psali ostatní výše - taky jsem čekal trošku něco víc, když byli na tiskovce všichni papaláši, nicméně buďme rádi za tuto tendenci WIZZu - co půl roku, to oznámení nové linky... kéž by to tímto způsobem pokračovalo i nadále Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
Zase stojí za uváženou že holanďaní ČR dost milujou a zejména JM.

V beskydech jich je ale take pozehnane. Staci se podivat i na turisticka data a informace.
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Era... tentokrát ode mne už opravdu poslední, ale pro nezasvěcené velmi poučné...

http://brnensky.denik.cz/rozhovor/velek-podlahou-kavarny-era-uz-prorustaly-stromky.html
Návrat nahoru
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

Nová info-brožura LKTB:
http://www.airport-brno.cz/cs/download/info_2011.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 5:58 pm    Předmět: Citovat

Z článku v letectví:

citace:
Brněnské letiště letos odbaví rekordních 550 000 cestujících.


citace:

Nové investice podle něj zamíří na stavbu několika objektů, například centrální vrátnice, hasičské stanice nebo výměny plotu kolem letiště. Rekonstrukcí má projít i obvodová komunikace, důkladnější bude kamerový systém, letiště také doplní zařízení pro provádění bezpečnostních kontrol.


No nevím, co z toho je opravdu potřeba... Všichni pamatujeme časy, kdy byl kolem LKTB jen nizounký dřevěný plotek a místy ani ten ne. Berme to tak, ža když se toto udělá, je o chlup větší naděje, že sem začne létat i nějaká trošku paranoidnější společnost Smile

citace:
Architektonická koncepce nových objektů bude navazovat na stávající organické prvky odbavovací haly.


Tak to jsem celkem zvědavý na tu organickou architekturu nové vrátnice a hasičárny. To myslím opravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 2:23 pm    Předmět: Citovat

Na leckterých diskusních fórech to již proběhlo a tady by to chybět rozhodně nemělo. Ke zhlédnutí je nový design, kterým by se od května mělo brněnské letiště chlubit.
Podívat se na něj lze zde: http://www.kutululu.cz/cz/vizualni-styl-letiste-brno
A pro podrobné seznámení s kompletním stylem je k dispozici .pdf soubor: http://letiste.kutululu.cz/src/Brno_Airport_manual_v1.0.pdf
Asi ten design odráží moderní trendy (pokud je to opravdu ten oficiální a ne nějaký "školní projekt" nějakého nadšence).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Další
Strana 12 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com