AirSpotter.eu Forum Index AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tradicni otazka: Ktery?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> Radiokorespondence
View previous topic :: View next topic  
Author Message
trainzak



Joined: 09 Aug 2010
Posts: 82

PostPosted: Tue Aug 24, 2010 3:38 pm    Post subject: Reply with quote

Také se mi nechce zakládat nové vlákno, ale hodí se to sem - udělal jsem recenzi Unidenu UBC30XLT včetně videa, takže kdo má zájem, může posoudit, zda se mu bude hodit:

http://sharpwings.blogspot.com/2010/08/radioscanner-uniden-bearcat-ubc30xlt.html#more
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slávek
Guest





PostPosted: Fri May 27, 2011 7:07 pm    Post subject: Reply with quote

Dnes jsem si ho objednal a už se na něj těším. Využiji ho zřejmě i při mých plavbách po Vltavě a Labi. Dík za recenzi...
Back to top
trainzak



Joined: 09 Aug 2010
Posts: 82

PostPosted: Mon May 30, 2011 8:08 pm    Post subject: Reply with quote

Tak přeji, ať ti dobře slouží Smile

Je super, že i po roce to je nejlepší low-endový scanner.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slávek
Guest





PostPosted: Thu Jun 02, 2011 1:29 pm    Post subject: Reply with quote

tak už ho mám doma... později poreferuju jestli ze žabin pochytám BRQ TWR nebo jestli budu muset bastlit nějakou základnovou anténu. Uvidíme jestli uslyšíme. Zatím nabíjím akece. BRQ RADAR asi bude bez problémů, šine se mi to nad hlavou tam i z5 od rána do večera.
Back to top
slávek
Guest





PostPosted: Thu Jun 02, 2011 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

Tak Tuřany bohužel nepochytám, mám to vzduchem 11 km a jsem v dolíku. Zkusím nějakou citlivější anténu. Přelety slyším, ale zase jenom komunikaci z letadla dolů... no pohraju si s tím. U plotu s tím asi problém nebude doufám.
Back to top
JackBrno



Joined: 05 Dec 2007
Posts: 259

PostPosted: Thu Jun 02, 2011 4:02 pm    Post subject: Reply with quote

slávek wrote:
tak už ho mám doma... později poreferuju jestli ze žabin pochytám BRQ TWR nebo jestli budu muset bastlit nějakou základnovou anténu. Uvidíme jestli uslyšíme. Zatím nabíjím akece. BRQ RADAR asi bude bez problémů, šine se mi to nad hlavou tam i z5 od rána do večera.


Ze Žabin je to celkem problém, pokud to není vysoko na paneláku. Já jsem býval kousek dál, ale taky výš v Bystrci a Tuřany (věž a radar) jsem chytal hodně špatně na balkóně a v bytě teprve potom, co jsem na střechu umístil stacionární anténu.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    AirSpotter.eu Forum Index -> Radiokorespondence All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group