Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cargo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

Jack mrkni na Planes.... novinky z Brna a tam to všechno je
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 7:14 am    Předmět: Citovat

slávek napsal:
Jack mrkni na Planes.... novinky z Brna a tam to všechno je


To bylo asi na Kubu Smile

Jinak pro zajímavost, dnes v cca půl čtvrté ráno nám tady sedl neplánovaně An-124 Ruslan na cestě z Kanady kamsi do Asie. Původně měl mít mezipřistání pro palivo v Ostravě, ale tam byla mlha, takže diverze do Brna. Odlet plánovaný na 18:00 našeho času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 9:07 am    Předmět: Citovat

mne vzbudil... Rolling Eyes
Návrat nahoru
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

slávek napsal:
mne vzbudil... Rolling Eyes


No jo, šel na dráhu 10, vycházelo mu to ze směru. A už měl málo paliva (jen 18 tun) Smile, aby obletěl město severně na 28.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qantas



Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 12:58 pm    Předmět: Citovat

JackBrno : je videt ze Ty máš přehled o všech letech, nevíš co tu včera dělal A320 CSA co letěl z Ríma do PRG a pak k nám na BRQ a pak zpět do PRG ??Dle let.řádu to měla být pravidelná linka, moc nechápu ten odskok do BRQ, vzdyt v PRG letiště přijímalo v pohodě.

Další dotaz na Tebe, nemohl bys /pokud budeš vědět/ vždy na těchto stránkách zveřejnovat přílety všech IL76 ,ANT apod co budeš vědět ?
Díky


JackBrno napsal:
slávek napsal:
mne vzbudil... Rolling Eyes


No jo, šel na dráhu 10, vycházelo mu to ze směru. A už měl málo paliva (jen 18 tun) Smile, aby obletěl město severně na 28.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

A320 CSA tady jen dělal výcvik Smile Docela dlouho, několik hodin tady hoblovali okruhy. Jinak ty větší letadla obvykle příliš nedrží letový plán, takže nemá ani moc smyl je někam psát. Skutečný čas se dozvíme pár hodin předem, tedy až je letadlo skutečně ve vzduchu. Např. včera měl být přílet v 18:00 a odlet ve 21:00, ale přiletěli o několik hodin dřív a v 18:00 už byli dávno pryč Smile Věřit se dá odletovému času, když už letadlo přiletělo. Ale to je potom taky otázka pár hodin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qantas



Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 1:50 pm    Předmět: Citovat

JackBrno napsal:
A320 CSA tady jen dělal výcvik Smile Docela dlouho, několik hodin tady hoblovali okruhy. Jinak ty větší letadla obvykle příliš nedrží letový plán, takže nemá ani moc smyl je někam psát. Skutečný čas se dozvíme pár hodin předem, tedy až je letadlo skutečně ve vzduchu. Např. včera měl být přílet v 18:00 a odlet ve 21:00, ale přiletěli o několik hodin dřív a v 18:00 už byli dávno pryč Smile Věřit se dá odletovému času, když už letadlo přiletělo. Ale to je potom taky otázka pár hodin.


Myslim,že i těch pár hodin před příletem/odletem by se hodilo více lidem, já to mám na letiště 10 min autem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:10 pm    Předmět: Citovat

qantas napsal:
JackBrno napsal:
A320 CSA tady jen dělal výcvik Smile Docela dlouho, několik hodin tady hoblovali okruhy. Jinak ty větší letadla obvykle příliš nedrží letový plán, takže nemá ani moc smyl je někam psát. Skutečný čas se dozvíme pár hodin předem, tedy až je letadlo skutečně ve vzduchu. Např. včera měl být přílet v 18:00 a odlet ve 21:00, ale přiletěli o několik hodin dřív a v 18:00 už byli dávno pryč Smile Věřit se dá odletovému času, když už letadlo přiletělo. Ale to je potom taky otázka pár hodin.


Myslim,že i těch pár hodin před příletem/odletem by se hodilo více lidem, já to mám na letiště 10 min autem Smile


No jo, já ale zase v práci nemám moc času to psát na net Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qantas



Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 12:10 pm    Předmět: Citovat

JackBrno napsal:
qantas napsal:
JackBrno napsal:
A320 CSA tady jen dělal výcvik Smile Docela dlouho, několik hodin tady hoblovali okruhy. Jinak ty větší letadla obvykle příliš nedrží letový plán, takže nemá ani moc smyl je někam psát. Skutečný čas se dozvíme pár hodin předem, tedy až je letadlo skutečně ve vzduchu. Např. včera měl být přílet v 18:00 a odlet ve 21:00, ale přiletěli o několik hodin dřív a v 18:00 už byli dávno pryč Smile Věřit se dá odletovému času, když už letadlo přiletělo. Ale to je potom taky otázka pár hodin.


Myslim,že i těch pár hodin před příletem/odletem by se hodilo více lidem, já to mám na letiště 10 min autem Smile


No jo, já ale zase v práci nemám moc času to psát na net Smile


Pls nemáš informaci o příletu AN124 na zítřek ? nějaký aspon přibližný čas by se hodil...díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 1:29 pm    Předmět: Citovat

Bohužel netuším, mám pár dní volna Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 6:11 pm    Předmět: Citovat

qantas: Dle všech dostupných informací tu už je. Tak snad ještě tedy zítra kolem poledne odlet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Tak nás na cargo lince TNT může v budoucnu překvapit další budulínek: http://www.airliners.net/photo/TNT/Boeing-777-FHT/1955874/L/.
Neskutečně nádherný letadlo. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
trainzak



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 5:13 pm    Předmět: Citovat

Když se tu bavíme o TNT, jak je to vlastně s Liège? Já myslel že do Brna létají TNT jen z Prahy, nebo tomu tak není? Na Wikipedii je uvedený jako pravidelné cargo právě i Liège... Vysvětlí mi to někdo? Smile

Jinak 777 TNT v Brně by byla bomba Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JackBrno



Založen: 5.12.2007
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 2:50 pm    Předmět: Citovat

Praha je jen mezipřistání, hlavní destinace je Liege. Brzy ráno vyletí z Liege, přistane na chvíli v Praze, vyloží část nákladu a pokračuje do Brna, kde celý den odpočívá. Večer totéž, naloží, přeletí do Prahy, tam zase něco přiloží a pokračuje do Liege. Pravidelná výjimka je pondělí, kdy do Brna přilétá brzy ráno (2:30) přímo z Liege. Někdy nepravidelně vynechává Prahu i cestou zpět nebo letí přes úplně jiné město. Ale základem trasy je Liege - Brno - Liege.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Jackbrno dík, to jsem taky nevěděl. Jak pokračuje stavba administračky? Už jsou nad zemí???
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> LKTB/BRQ Spotting Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Další
Strana 13 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com