Obsah fóra AirSpotter.eu AirSpotter.eu
European Plane Spotting and LKTB/ BRQ Spotting Forum
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

O novém webu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:09 pm    Předmět: vše nejlepší Citovat

Adminovi vše nejlepčí k svátku... Laughing
Slávek
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Slávek: Děkuji mockrát!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Stránky již mají nějaký ten pátek za sebou, a tak mě napadlo, že bych se zeptal, co se vám na nich líbí/nelíbí. Uznávám, že v poslední době aktualizace trošičku váznou, ale jak jsem psal na Úvodní stránce, fotím víc než pobývám doma u pc. Každopádně během podzimu vše doženu Smile . Chtěl bych se tedy zeptat, zda-li nemáte nějaký nápad co a jak a kde zlepšit, co přidat, co odebrat, co zlepšit, co zrušit... Nabízí se toho hromady a hromady, budu rád za každý nápad, podnět, připomínku. Je dost pravděpodobné, že kdyby se nějaký dobrý námět objevil, že asi nebude realizován do druhého dne, ale v dohledné době bych se jej pokusil uvést v život.
Samozřejmostí je i kritika, takže pokud se vám něco skutečně zásadně nepozdává, upozorněte mě na to.
To je pravděpodobně vše, o co jsem vás chtěl momentálně požádat, budu tedy jedině rád za reakce. Chtěl bych učinit web zase o něco přívětivější...
Děkuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karel



Založen: 29.3.2007
Příspěvky: 982
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Já ani nevím, co bych se dalo tvým stránkám vytýkat. Rád se pokaždé podívám na novinky i sem na fórum, které je myslím největším světovým fórem s tématikou LKTB Very Happy . Mimochodem, ty jsi myslím už opustil tu myšlenku tvorby jakési databázové aplikace s možností výběru fotek podle různých klíčů? Aspoň se mi mate, že jsi o tom kdysi dávno uvažoval, je mi však jasné, jak moc náročné na čas by to bylo vytvořit i provozovat... Možná bych třeba uvážil do informací o letišti přidal odkaz na AIP, kde je volně dostupná řada informací a navigačních map nebo i odkaz na webkameru, záleží na tobě. Jo a kdybys náhodou měl zájem do tvořených informací o letišti použít některou z mých malůvek z wikipedie, tak klidně řekni a já změním licenci na public domain (pokud ji nemá). To samozřejmě platí i pro ostatní.
V každém případě díky za tvůj web a toto naše fórum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JirKa



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Luhačovice a Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

RSS a aktualizovanou rubriku Ocekavame (tj.zitra bude 747 Smile.
Ale jinak stranky i forum jsou super a kdyz zustanou beze zmen, nadavat nebudu. Smile
_________________
JirKa

Fotogalerie (nejen letecká)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Karel: Díky za velice podnětné shrnutí! Databázi s možností výběru fotek dle typu, registrace, apod (viz planes, airliners, ...) bych na stránky umístil velice rád, ale brání mi v tom několik věcí. Především, že osobně nejsem schopný něco takového stvořit, je to poměrně náročné a učit se psaní kódu kvůli této galerii by se asi nevyplatilo, navíc tolik času asi ani nemám (nemůžu obětovat). Někdo by mi něco takového možná vytvořil, ale vzhledem k náročnosti práce by to jistě nebylo "za pusu", navíc stránky nijak nevydělávají, tak přece jen by to byl asi značný výdaj. Nicméně v budoucnu bych tuto funkci na stránky rád umístil, je to velice užitečná věc, tudíž jistě dříve nebo později to budu muset nějak pořešit.
Za nabídku Tvých kreseb moc děkuji, jsou vynikající, zcela určitě bych jich využil! Ale když se podívám, jak dlouho již slibuji doplnění sekcí Historie, Současnost, Budoucnost, tak nevím, kdy se do toho dám. Ale doplnit to musím určitě, je to ostuda, že tak dlouho jsem nic nestvořil. Odkazy na AIP a webkameru jsou vynikající nápad, sám webku Alfy používám denně, tohle zřídím co nejdříve.

JirKa: Děkuju za tipy! O tu RSS jsem se kdysi (rovněž na Tvůj popud) snažil, ale nakonec ne moc úspěšně, tak jsem to přesunul na jindy. Mohla by to být užitečná věc, v dnešní době ji využívá hodně lidí. Píši si do položky Věci k zařízení. No, Očekáváme. To není až tak jednoduché...

Ještě jednou děkuji oběma za nápady! Jsem moc rád, že jste věnovali čas a promysleli jste, co by se dalo vylepšit. Rovněž děkuji za chválu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.ree



Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 2:32 am    Předmět: Citovat

Karel napsal:
... je mi však jasné, jak moc náročné na čas by to bylo vytvořit i provozovat...


Ja bych s dovolenim nesouhlasil s touto casti vety ohledne galerie. Prave ono "automatizovani vseho" v php provoz velice usnadni, zjednodusi i zrychli. Tim se dostavam k tematu - pokud bys chtel spravovat svuj web a moc do toho nechces vrazit (nebo i nic), tak si vyber z nejakeho redakcniho systemu, nejspise se spravou galerie. Tuhle otazku jsem resil taky. A jak jsem to tak zkoumal a prohlizel, tak by se dalo neco vymyslet a pouzit, nicmene nic nejde napasovat dokonale a zatim mi zadny RS nesedel. Proto vyvijime s bandou z lkmt vlastni system, ktery bude mit potrebne funkce + duraz na fotogalerie. Pred casem jsem implementoval takovy maly zaklad galerie na stavajici lkmt.cz web, ted prace na vyvoji pokracuji. Ale casu mam taky malo. Tolik lehky OT.

Jinak asi dodelat obsah misto textu Na textu pracuji.... Vzhledove bych to nechal, web je pekny. Kod kritizovat nebudu, ale dal by se zpravit Wink
viz treba na uvodni strance
<li></li>
<li></li>
<li></li>
<li></li>
atd..
_________________
www.lkmt.cz | j.ree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

já bych prosil do hlavičky fóra (asi nejjednoodušeji) odkaz na stránky Smile
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba.biker



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: OPO

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Airspotter.eu je jedním z nejlepších spotterských webů, který znám.
Těším se hlavně na zprovoznění rubriky "historie"; v Brně jsem prožil rok dětství a na četné návštěvy LKTB a LKCL mám sice hezké vzpomínky, ale jen málo fotek, takže si minulost rád připomenu alespoň prostřednictvím tohoto webu...
A ještě mám návrh na dodatek do galerie "letadla v Brně"; 1) AN-2 OK-KIE v Lelekovicích, 2) torzo trupu AN-2 (OK-MYC???), které leželo za hangárem aeroklubu ve Slatině a nyní by údajně mělo být v Tuřanech....
Držím palce a těším se na další fotky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

j.ree: Svatá pravda, redakční systém je v budoucnu jediným možným řešením, jak provozovat snadno web tohoto typu. Tvoji snahu pravidelně sleduji a rozhodně seš na dobré cestě, je to pěkné. Uvidíme, časem mě to určitě přinutí také na red. systém přejít... Co se týče zdrojového kódu, jsem si vědom, že by mohl být mnohonásobně lepší, ale přece jen šlo o šablonu, kterou jsem si "překopal" k obrazu svému a s některými prvky, které jsem nevyužil, jsem si pak moc už nevěděl rady, to uznávám. A naprosto s Tebou souhlasím, obsah je potřeba dodělat, nejpozději do konce roku to bude, slibuji...
Richard: Jestli jsem to dobře pochopil, tak něco ve smyslu nahradit v levém horním rohu to logo phpbb nějakým logem webu a po kliknutí na něj přesměrovat na vlastní stránky airspotter.eu? To je velice dobrý nápad! S tímto bych se rád popral! Díky!
kuba.biker: Moc děkuji za krásná slova, je to velkým povzbuzením a hnacím motorem vpřed, budu se snažit i nadále držet přinejmenším stejnou laťku, raději však zlepšovat. Rubrika "Historie" viz j.ree, nejpozději do konce kalendářního roku bude zprovozněna (včetně všech dalších nedokončených součástí Infa o LKTB). Děkuji moc za tip na rozšíření, Andulku v Lelekovicích mám v plánu více než rok, ale tímto směrem se prakticky vůbec nepohybuji a k cílenému výletu jsem se ještě neodhodlal, ale asi bych měl, než na ni zub času zaúřaduje definitivně. Ta druhá Andulka, to je skutečně OK-MYC? Vždycky mi vrtalo hlavou, co to je za mašinku, páč torzo trupu se v Tuřanech u hangáru Aeroklubu povaluje už hezkých pár let. Nějaké fotky mám tak tři čtyři roky staré, plus ještě teďkom nově pořízené tento měsíc: http://airspotter.eu/Download/ok-myc.jpg Akorát je nyní hůře fotitelná, všude kolem ní jsou haldy hlíny zarostlé lebedou, bodláky a dalším neřádem. Pokusím se ale ještě někdy v dohledné době pořídit lepší snímky a rubriku bych rošířil.
Ještě jednou díky všem za tipy a připomínky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Richard



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

Ano Marku, tak jsem to myslel - hledej podle názvu obrázku, podle mne to bude v nějakém souboru header... ale nemám tady teď kopii své verze, abych to našel....
_________________
Richard
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Marku, proč si tam ten login/logoff na spodku stánky nenechal? To bylo velmi praktické.
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

Teď příliš nerozumím. Objevila se někde nějaká chyba? Nic jsem s diskusním fórem za poslední rok nedělal (bohužel), takže i dnes by mělo být vše při starém. Dívám se, že na titulní stránce fóra je na spodku stránky stále okno pro přihlášení. Anebo máš na mysli něco jiného? (Nicméně opravdu jsem s fórem nic nedělal.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
slávek
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:58 pm    Předmět: Citovat

aha? tak moje chybka... na titulce je, ale bylo by dobré, kdyby se objevovala dole i na jednotlivých subfórech. dalo by to moc práce?
Návrat nahoru
MarekV
Site Admin


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 1589
Bydliště: LKTB/BRQ Brno Tuřany

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Absolutně nemám představu, jestli by to šlo, nebo ne. V orientaci ve zdrojovém kódu fóra jsem pole neorané a vše nechávám tak, jak to bylo přednastaveno.
Jestli můžu ale postřeh, já řeším psaní příspěvků tak, že pokud čtu fórum nepřihlášený a chci na něco reagovat, tak jednoduše kliknu v daném vlákně na "postreply", přičemž fórum samo mi nabídne přihlašovací okno, přihlásím se a jsem automaticky přesměrován zpět do vlákna a okamžitě mohu psát zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra AirSpotter.eu -> Náměty na zlepšení a vzkazy spotterům/redakci. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com